Původní komiks v angličtině / Original comics in English

FÉNIXŮV REQUIEM

21.5.2009 Spuštění stránek!
Je mi velkým potěšením, že Vám všem mohu představit stránky oficiálního překladu grafické novely od Sarah Ellerton - The Phoenix Requiem.

Když jsem začal tuto skvělou novelu číst, ještě jsem netušil, že nyní, asi o dva měsíce později, budu spouštět oficiální stránky českého překladu, tedy přímo se svolením autorky.

Může se zdát, že dva měsíce jsou krátkou dobou na to, aby se člověk s něčím takovým sblížil, Fénixův requiem má však něco v sobě, jakésti kouzlo, kvůli kterému jsem se téměř nemohl odtrhnout, dokud jsem nepřečetl všechny zbylé episody. A nyní hltám každé nově vyšlé díly stejně jako desetitisíce příznivců po celém světě.

Sarah patří mé vřelé díky. V dnešní době, kdy spousta autorů nechce dovolit “fanouškovské ”překlady svých děl, se rozhodla, že zpřístupní své dílo i lidem, kteří neumí anglicky. Já osobně se budu snažit překládat její novelu co nejlépe, abyste si všichni mohli vychutnat Fénixův Requiem se vším kouzlem, které má.

Děkuji také Alešovi ze studia iočko, který pro Vás tyto stránky rozchodil a vytvořil pro mě redakční systém, díky kterému se dočkáte častější a rychlejší aktualizace.

Doufám, že se Vám bude Fénixův Requiem i jeho překlad líbit a že se na těchto stránkách uvidíme častěji.

První díl
tudy na první díl

Partner

Fey Winds
Překlad kanadského komixu Fey Winds je tady!

Reklama

Catriona.mysteria Puvodni cesky komix / Svet bez jmena OOTS.CZ
RSS kanál Fénixův Requiem

 
www.darkelf.cz
TOPlist